Private Equity

Naší snahou je budovat a propojovat firmy v rámci funkčního ekosystému naší skupiny, a tím vytvářet synergické efekty.

 

Naším cílem jsou odvětví, kterým rozumíme a umíme je úspěšně řídit.

Zaměřujeme se na vybrané sektory, které dále podporujeme a investujeme do nich. Budujeme firmy, nekupujeme je s cílem prodeje. S pomocí týmu našich profesionálů je chceme dlouhodobě rozvíjet a zlepšovat.

Investice

DELIA potraviny

Maloobchodní síť potravin se zaměřením na prodej čerstvých výrobků. Momentálně provozujeme 31 prodejen Delia Potraviny a 4 kavárny Delia Coffee v Bratislavě a širším okolí. Kromě toho Delia přináší také vlastní eshop edelia.sk

www.deliapotraviny.sk

DELIA CZ

Potraviny a kavárny Delia expandovali také do Prahy, kde se aktuálně nacházejí dvě pobočky, které kromě jiného nabízejí prémiové italské potraviny.

www.deliapotraviny.cz

TEHO Topolčany

Elektrárna na biomasu v Topolčanech produkuje ekologickou elektrickou energii od roku 2011. Okrem nebytových prostorů zásobuje téměř 8500 topolčanských domácností teplem vyrobeným z obnovitelných zdrojů, který je levnější než ze zemního plynu. Elektrárna na biomasu v Topolčanech je jediným zařízením svého druhu na Slovensku.

www.tehotopolcany.sk

TEHO Bardejov

Kromě ekologické elektrické energie elektrárna na biomasu v Bardejově zásobuje více než 7000 bardejovských domácností teplem, vyrobeným z obnovitelných zdrojů a levnějším než ze zemního plynu. Použité rakouské technologie umožňují kombinovanou, vysoko účinní výrobu elektrické a tepelné energie na bázi obnovitelného zdroje a představují technickou špičku v Evropě.

www.tehobardejov.sk

Twinlogy

Zelená energie je jedním ze strategických sektorů, na které se skupina zaměřuje už od samotného počátku. Kromě bioplynových stanic a elektráren na biomasu, doplňují naše služby společnosti jako Enprotech, zaměřující se na energetické inženýrství, a také distributor elektrické energie Twinlogy.

www.twinlogy.com

Gothal

Multifunkční, turisticko-rekreační areál, který kromě vlastních ubytovacích kapacit nabízí také vodný svět a relaxační centrum s celoročním provozem. Součástí resortu je i kongresové centrum Tis.

www.gothal.sk

CARD-NET

Vyvíjíme a následně v rámci našich IT start-up projektů uvádíme do praxe nejmodernější IT technologie, jako například služby nebankových karet CARD – NET, Medibox IT řešení pro praktické lékaře, VIPAPP služby online zprostředkování. Kromě toho připravujeme další aplikace pro různá odvětví.

www.cardnet.sk

Manuvia

Díky naším investicím do konsolidace personálních agentur dnes sdružujeme už více než 12 000 pracovníků a zároveň v rámci agentury Manuvia zastřešujeme personální ubytovací kapacity pro největší zaměstnavatele v České republice a na Slovensku.

www.manuvia.cz

Poliklinika Mýtna

V prostorách Polikliniky Mýtna v Bratislavě se nachází víc než 50 odborných ambulancí, diagnostických zařízení a laboratorií, lékáren, optika, stravovací zařízení, ale také soukromé Centrum prevence a léčby aSANTE, poskytující nadstandardní zdravotní péči. Jde o druhou největší polikliniku na Slovensku.

www.poliklinikamytna.sk

AAH Plastics

Akvizicí výrobního závodu v Nitře a výstavbou nového závodu v Solčanech jsme spojili know-how a finanční kapitál a vytvořili silného hráče v oblasti zpracovaní plastů a plastových výlisků. Naše dva závody poskytují výrobní prostory o rozloze 15 500m2.

www.aahplastics.sk

PREFA-STAV

Prodejce a výrobce betonu, betónových prefabrikátů s víc než 20ti letou tradicí. Společnost vlastní betonárky, lomy, panelárnu a zámečnickou dílnu. Hlavním zaměřením společnosti je těžba a zpracovaní štěrkopísků; prodej štěrku; výroba transport betonu; výroba, montáž betónových a železobetonových prefabrikátů; výroba a montáž ocelových konstrukcí a jiných zámečnických výrobků.

www.prefastav.sk

Františkovy Lázně Savoy, a.s.

Lázeňské domy Savoy, Goethe a Otawa ve Františkových Lázních jsou vyhledávané pro své přírodní léčivé prameny, které jsou využívané při léčbě kardiovaskulárních, gynekologických ochoření či poruchách pohybového ústrojenstva.

www.spahotel-savoy.cz

Používate zastaralý prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.