Private Equity

Našou snahou je budovať a prepájať firmy v rámci funkčného ekosystému našej skupiny a tým vytvárať synergické efekty.

 

Naším cieľom sú odvetvia, ktorým rozumieme a vieme ich úspešne riadiť.

Zameriavame sa na vybrané sektory, ktoré ďalej podporujeme a investujeme do nich. Budujeme firmy, nekupujeme ich s cieľom predaja. S pomocou tímu našich profesionálov ich chceme dlhodobo rozvíjať a zlepšovať.

Investície

Delia potraviny

Maloobchodná sieť potravín so zameraním na predaj čerstvých výrobkov. Momentálne prevádzkujeme 31 predajní Delia Potraviny a 4 kaviarne Delia Coffee v Bratislave a širšom okolí. Delia prevádzkuje aj vlastný eshop.

www.deliapotraviny.sk

TEHO Topoľčany

Elektráreň na biomasu v Topoľčanoch produkuje ekologickú elektrickú energiu od roku 2011. Okrem nebytových priestorov zásobuje takmer 8500 topoľčianskych domácností teplom, vyrobeným z obnoviteľných zdrojov a lacnejším ako zo zemného plynu. Elektráreň na biomasu v Topoľčanoch je jediným zariadením svojho druhu na Slovensku.

www.tehotopolcany.sk

TEHO Bardejov

Okrem ekologickej elektrickej energie elektráreň na Biomasu v Bardejove zásobuje viac ako 7 000 bardejovských domácností teplom, vyrobeným z obnoviteľných zdrojov a lacnejším ako zo zemného plynu. Použité rakúske technológie umožňujú kombinovanú, vysoko účinnú výrobu elektrickej a tepelnej energie na báze obnoviteľného zdroja a predstavujú technickú špičku v Európe.

www.tehobardejov.sk

Twinlogy

Zelená energia je jedným zo strategických sektorov, na ktoré sa skupina zameriava už od samotného počiatku. Okrem bioplynových staníc a elektrárni na biomasu doplňujú naše služby spoločnosti Ako Enprotech zameriavajúca sa na energetické inžinierstvo či distribútor elektrickej energie Twinlogy.

www.twinlogy.com

Gothal

Gothal Liptovská Osada je multifunkčný turisticko-rekreačný areál, ktorý okrem vlastných ubytovacích kapacít ponúka taktiež vodný svet a relaxačné centrum s celoročnou prevádzkou. Súčasťou bude kongresové centrum, ktoré je aktuálne vo fáze dokončovania.

www.gothal.sk

CARD - NET

Vyvíjame a následne v rámci našich IT start-up projektov uvádzame do praxe najmodernejšie IT technológie, ako napr. Služby nebankových kariet CARD - NET, Medibox IT riešenia pre praktických lekárov, VIPAPP služby online sprostredkovanie alebo Gusto kartu spoločnosti CES ePlatby. Okrem toho pripravujeme ďalšie aplikácie pre rôzne odvetvia.

www.cardnet.sk

Manuvia

Vďaka našim investíciam do konsolidácie personálnych agentúr pod sebou dnes združujeme už viac ako 12 000 pracovníkov a zároveň v rámci agentúry Manuvia zastrešujeme personálne ubytovacie kapacity pre najväčších zamestnávateľov v Českej republike a na Slovensku.

www.manuvia.sk

Poliklinika Mýtna

V priestoroch Polikliniky Mýtna v Bratislave sa nachádza viac ako 50 odborných ambulancií, diagnostických zariadení a laboratórií, lekáreň, optika, stravovacie zariadenie, ale aj súkromné Centrum prevencie a liečby aSANTE, poskytujúce nadštandardnú zdravotnú starostlivosť. Ide o druhú najväčšiu polikliniku na Slovensku.

www.poliklinikamytna.sk

AAH Plastics

Akvizíciou výrobného závodu v Nitre a výstavbou nového závodu v Solčanoch sme spojili know-how a finančný kapitál a vytvorili silného hráča v oblasti spracovania plastov a plastových výliskov. Naše dva závody poskytujú výrobné priestory o rozlohe 15 500m2.

www.aahplastics.sk

PREFA-STAV

Predajca a výrobca betónu, betónových prefabrikátov s viac ako 20 ročnou tradíciou. Spoločnosť vlastní betonárky, lomy, paneláreň a zámočnícku dielňu. Hlavným zameraním spoločnosti je ťažba a spracovanie štrkopieskov; predaj štrku; výroba transportbetónu; výroba, montáž betónových a železobetónových prefabrikátov; výroba a montáž oceľových konštrukcií a iných zámočníckych výrobkov.

www.prefastav.sk

Františkovy Lázně Savoy, a.s.

Kúpeľné domy Savoy, Goethe a Otawa vo Františkových Lázních sú vyhľadávané pre svoje prírodné liečivé pramene, ktoré sú využívané pri liečbe kardiovaskulárnych, gynekologických ochorení či poruchách pohybového ústrojenstva.

www.spahotel-savoy.cz

Používate zastaralý prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.