Soud rozhodl o nezrušení dočasné ochrany společnosti Arca Investments, a.s.

19. 12. 2020

PRAHA Společnosti Arca Investments, a.s., bylo doručeno usnesení Okresního soudu v Trnavě, týkající se podnětů na zrušení dočasné ochrany podaných ze strany Mgr. Juraje Pokorného (vymyšlená osoba) a fondu IFIS.

Soud uvedeným podnětům nevyhověl a dočasnou ochranu AI nezrušil, jelikož oznamovatelé žádným způsobem neprokázali, že by nebyly splněné podmínky pro dočasnou ochranu, že by předpoklady na její poskytnutí zanikly, nebo že by AI pod dočasnou ochranou porušila povinnosti vyplývající z dočasné ochrany.

Jde tak o další důležité soudní rozhodnutí, které prokazuje, že skupina Arca Capital nekonala a nekoná nečestně, tak jak se opakovaně snaží v médiích prezentovat určité osoby.

Zároveň si dovolujeme upozornit, že osoba tzv. oznamovatele Mgr. Juraje Pokorného je fiktivní. Neexistenci uvedené osoby potvrdili i příslušníci městské policie, kteří se této osobě pokusili (neúspěšně) doručovat soudní písemnost. Jde tak o další ze série šikanózních aktivit vůči skupině Arca Capital. Podle informací skupiny Arca Capital a jejích zástupců, získaných během policejního zásahu, byla proti skupině Arca Capital podána také jiná trestní oznámení než ze strany P. Krúpy, přičemž by mělo jít o podněty a trestní oznámení podané ze strany jedné nebo vícero fiktivních osob. Údajně už i samotná policie detekovala, že oznamovatelem jednoho či vícero TO je neexistující osoba.

 

Autor: Arca Capital,
Zdieľať:

Mohlo by vás zajímat

Používate zastaralý prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.