Arca Capital oznamuje spolupráci s BADOKH a TARPAN Partners

11. 11. 2020

PRAHA - Skupina Arca Capital ve spolupráci s poradci TARPAN Partners a advokátní kanceláří BADOKH řeší finanční situaci jednotlivých částí skupiny s cílem zajistit maximalizaci uspokojení nároků svých věřitelů.

 

Tým odborníků TARPAN Partners se v rámci skupiny TARPAN Group zaměřuje na poskytování služeb v oblasti poradenství a managementu v otázkách řízení podniků a konkrétních projektů. Ve spolupráci s ostatními společnostmi ze skupiny nabízí TARPAN Partners komplexní řešení v oblasti financování, investic a prodeje společností, jakož i restrukturalizací a insolvencí, přičemž zohledňují obchodní, ekonomické a finanční zájmy klienta.

www.tarpanpartners.com

www.tarpanmanagers.com

 

Advokátní kancelář BADOKH je přední právní a daňovou poradenskou společností v České republice. BADOKH je pravidelně hodnocen mezinárodními ratingovými agenturami na nejvyšších místech. Partneři advokátní kanceláře BADOKH mají rozsáhlé zkušenosti z mezinárodní advokátní praxe a podíleli se na většině přelomových transakcí, které se uskutečnily v posledních dvaceti letech v klíčových právních oblastech v České republice. BADOKH se specializuje na projekty s vysokou mírou komplexity, zejména na restrukturalizace, M&A, soudní spory, korporátní vztahy a přeshraniční obchodní projekty. Sektorově je BADOKH zaměřen zejména na oblast energetiky, strojírenství, těžebního průmyslu, technologií, leteckého průmyslu, zdravotních služeb a nemovitostí.

www.badokh.com

Autor: Arca Capital, BADOKH, TARPAN Partners, barcikova@arcacapital.com
Zdieľať:

Mohlo by vás zajímat

Používate zastaralý prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.