Arca Capital prináša predátora medzi investíciami

20. 04. 2020

Skupina Arca Capital prednedávnom oslávila dvadsať rokov pôsobenia na finančnom trhu. Svoje portfólio za ten čas efektívne diverzifikovala tak, aby aj v oblasti kapitálového trhu mohla prinášať klientom jedinečné finančné nástroje. Takým má byť aj nová Zmenka Arca Capital Funding.

 

Zmenka Arca Capital Funding je vhodná pre štandardného klienta privátneho bankovníctva ktorejkoľvek bankovej inštitúcie, ktorá pôsobí v tomto regióne. Nominálna hodnota jednej Zmenky je buď 25 000 EUR, alebo 500 000 CZK. Zmenku si investor môže obstarať za tzv. obstarávaciu (nákupnú) cenu. Tá je na začiatku každej verejnej ponuky emitentom zverejnená a je vždy nižšia ako nominálna hodnota Zmenky. Je vhodná pre záujemcov, ktorí nechcú svoje peniaze dlhodobo viazať alebo vystavovať štandardným trhovým rizikám v podobe kolísania hodnoty investície.

Zoznam finančných sprostredkovateľov, ktorí majú oprávnenie používať Základný prospekt zo dňa 05.02.2020 a vykonávať finančné sprostredkovanie, ako aj všetky potrebné aj detailné informácie o Zmenke Arca Capital Funding, sú k dispozícii na webovom sídle emitenta, a teda na https://arcafunding.eu/

 

Autor: AC,
Zdieľať:

Mohlo by vás zaujímať

Používate zastaralý prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.